1. Dzisiejszą I Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski pod hasłem: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
  2. W dni powszednie zapraszam na Roraty w kościele parafialnym codziennie o 17.00, na dojazdach w wyznaczone dni o 16.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą, chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od 9.30.
  4. W środę przypada święto św. Andrzeja Apostoła.
  5. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i składka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.
  7. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo opłatków, które wraz          z kalendarzami parafialnymi trafią do naszych domów poprzez ministrantów. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 10 zł.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę      i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek, czwartek i sobotę o 16.00.
  9.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Elżbieta Chomycz, Henryka Karnas, Bożena Pelc; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryk.

– poniedziałek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Genowefy i Mieczysława Ochman

– wtorek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od syna Krystyna z rodziną

– środa o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od córki Ewy z rodziną

– czwartek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od rodziny Mol z Polanek

– piątek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od rodziny Karnas

– sobota o 17.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Jadwiga Zaremba w 1 rocznicę śmierci

o 11.30: + Mikołaj Diaczek

– poniedziałek o 16.00: + Rozalia, + Katarzyna, + Dymitr

– środa o 16.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Jolanty i Jacka Banach z Krakowa

– piątek o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– niedziela o 10.00: + Michał Kaczmar – intencja od Joanny i Józefa Galant

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od swatowej Danuty z rodziną

– czwartek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od swata Zbigniewa

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od KGW w Cisowcu

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli i owocnego przeżywania czasu Adwentu.