1. Dzisiejszą I Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który będziemy przezywali pod hasłem: „Posłani       w pokoju Chrystusa”.
  2. Msze Święte roratnie w dni powszednie o 17.00. O 16.45 proszę odśpiewać Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Roraty zapraszam dzieci z lampionami.
  3. We wtorek święto św. Andrzeja Apostoła, w czwartek wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego, w piątek wspomnienie     św. Franciszka Ksawerego, a w sobotę wspomnienie św. Barbary.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.30.
  5. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II       o 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 5 zł.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i w piątek        o 16.00; w Cisowcu w czwartek i w sobotę o 16.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska, Angelika Hyleńska; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmar.

– poniedziałek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Elżbiety i Józefa Pelc

– wtorek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od rodziny Przybyłowskich i Bujnowicz

– środa o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Marii i Bronisława Barańskich

– czwartek o 17.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik

– piątek o 17.00: + Władysław Kochanowski  – intencja od wnuczki Sylwii z rodziną

– sobota o 17.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Władysław Kochanowski – intencja od córki Czesławy

o 11.30: + Jan Zabawski  – intencja od Teresy i Józefa Zabawskich

W Żurawicy w piątek zostanie odprawiona Msza Święta za śp. Edwarda Karpińskiego zamówiona przez Dorotę i Józefa Dereń.

– poniedziałek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od nauczycieli i pracowników SP w Baligrodzie

– piątek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od nauczycieli i pracowników SP w Baligrodzie

– niedziela o 10.00: Za zmarłych spoczywających na cmentarzu  w Kielczawie

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Pawła, Pauliny i Szymona Potoczny

– sobota o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od żony Marii.

11. Tydzień temu zmarł w Niemczech pochodzący z naszej parafii    śp. Ryszard Podgórski w wieku 56 lat, a w czwartek zmarł śp. Roman Kowalik w wieku 67 lat, którego pogrzeb będzie we wtorek o 14.00. Polećmy Ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….