1. W piątki Droga Krzyżowa w Mchawie o 17.30 i w Roztokach Dolnych o 16.00. Gorzkie Żale w niedziele w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej, w Mchawie po sumie. W Cisowcu Droga Krzyżowa we wtorek o 16.00 i Gorzkie Żale w sobotę przed Mszą Świętą o 16.40. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej.
  2. W środę przypada 6 rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Módlmy się w tym dniu za Pasterza całego Kościoła.
  3. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której możemy składać ofiary na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00, w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  5. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 6 – śp. Henryka Pelca

w czwartek: 26 – śp. Katarzyny Stemberskiej

w piątek: 28  – śp. Wiesława Stemberskiego

12 – śp. Kazimierza Owsianika

9 – śp. Krystyny Rachwał

3 – śp. Józefa Sawki

w sobotę: 30 – śp. Heleny Opar

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Edyta Zięba, Marta Owsianik, Renata Mazurkiewicz; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończaka.
  2. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, które złożyli Państwo: Irena Osękowska, Dorota     i Dariusz Miller, Katarzyna i Tomasz Gawłowscy.
  3.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od brata Tomasza z rodziną

– wtorek o 17.00: + Stanisława Osękowska – intencja od Róży MB Bolesnej

– środa o 17.00: + Jan Hyleński – intencja od mamy Agnieszki

– czwartek o 17.00: + Stanisława, + Piotr Skowrońscy

– piątek o 17.30: + Katarzyna Podgórska – intencja od wnuczki Sabiny i wnuka Bartka

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Katarzyna Podgórska – intencja od syna Grzegorza z żoną Joanną

– poniedziałek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od Marii i Józefa Pietrów

– czwartek o 16.00: + Józef Sawka w 3 rocznicę śmierci

– piątek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od Anny i Michała Pecinka z rodziną

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od rodziny Dziubak

– wtorek o 16.00: Za parafian

– sobota o 17.00: + Artur Mycio – intencja od rodziny Masłyk

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.