1. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa w Mchawie w piątek o 17.30, w Roztokach Dolnych w piątek o 16.00, w Cisowcu w czwartek  o 17.00. Gorzkie Żale w Mchawie w niedzielę po sumie, w Roztokach Dolnych w niedzielę po Mszy Świętej, w Cisowcu w sobotę przed Mszą Świętą.
  2. W czwartek przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W tym dniu w modlitwach pamiętamy o Ojcu Świętym Franciszku.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie –w poniedziałek, wtorek, środę o 17.00, w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych –w piątek o 16.00; w Cisowcu w czwartek i w sobotę o 17.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Bogusława Mycio, Agata Stemberska, Bożena Stemberska; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc i Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Bernadeta i Robert Osękowscy, Angelina i Daniel Skowrońscy, Irena Osękowska.
  6.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + ks. Tomasz Zięba

– wtorek o 17.00: + ks. Tomasz Zięba

– środa o 17.00: + Piotr Stemberski

– piątek o 17.30: + Zbigniew Szeliga (intencja z 19 stycznia)

– niedziela o 8.00: + Tadeusz Kaleta

o 11.30: + ks. Tomasz Zięba – intencja od rodziny Zięba

– piątek o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od rodziny Pankiewicz z Baligrodu

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– czwartek o 17.00: Za mieszkańców Cisowca

– sobota o 17.00: Za parafian

1. Niech Pan Bóg da nam błogosławioną i piękną niedzielę. Niech Jego błogosławieństwo umocni wszelkie pragnienia, które się dziś zrodziły, i umocni nasze relacje z bliskimi. Oby nasze wielkopostne wysiłki przyniosły owoc świętości.