1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby prześladowani chrześcijanie doświadczyli wsparcia całego Kościoła przez modlitwę i w postaci pomocy materialnej oraz: O dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu.
  2.  Dzisiejsza ofiara z tacy przeznaczona jest na seminarium duchowne w Przemyślu, a za tydzień będzie zbiórka ofiar do puszek przed kościołem na Fundusz Misyjny.
  3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątek: w Roztokach Dolnych o 17.00 i w Mchawie o 18.00 oraz w nabożeństwie Gorzkich Żali w niedzielę: w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej, w Mchawie po sumie. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  4.  Pod chórem wystawiona jest skrzynka, do której możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. W środę z okazji Dnia Kobiet zapraszam wszystkie kobiety z całej parafii na Mszę Świętą do kościoła parafialnego o godz. 18.00. Msza Święta będzie odprawiona w intencji wszystkich naszych parafianek.
  6.  Do przyjęcia sakramentu małżeństwa konieczne jest ukończenie kursu przedmałżeńskiego. Taki kurs będzie odbywał się w naszej parafii od najbliższej soboty. Pierwsze spotkanie w sobotę – 11 marca o godz. 18.00.
  7.  Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Jadwiga i Robert Gawłowscy, Joanna i Bogusław Urban, Łucja i Zenon Skowrońscy, Janina Kochanowska, Marta i Robert Owsianik.
  8. Msze Święte w tym tygodniu będą: w Mchawie – od wtorku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 17.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – we wtorek i w sobotę o 17.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa:                                  w Mchawie – Stanisław Kurek, Grzegorz Głowa i Bogusław Urban;                                                                         w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar i Krystyna Raczkowska.
  10. W tym tygodniu przypadają rocznice śmierci:
    – 23 śp. Władysława Zaremby w środę
    5 śp. Władysława Fedorowiat w czwartek
    4 śp. Henryka Pelca w sobotę
    1 śp. Michała Stemberskiego w poniedziałek
    W Mchawie:
    – wtorek o 18.00: + Władysław Zaremba
    – środa o 18.00: W intencji kobiet z całej parafii
    – czwartek o 18.00: + Henryk Pelc w 4 rocznicę śmierci
    – piątek o 18.00: + Kazimierz Gawłowski
    – niedziela o 8.00: + Władysław Fedorowiat w 5 rocznicę śmierci
    o 11.30: + Władysława Galant – gregorianka
    W Roztokach Dolnych:
    – poniedziałek o 17.00: + Grzegorz Sitko – intencja od Ryszarda Kaczmar z rodziną
    – środa o 17.00: + Władysława Galant – intencja od Marii i Jana Dzień
    – czwartek o 17.00: + Grzegorz Sitko – intencja od pracowników Bieszczadzkiego Parku Narodowego
    – piątek o 17.00: + Władysława Galant – gregorianka
    – niedziela o 10.00: + Józef Sawka – intencja od rodziny Groniów
    W Cisowcu:
    – wtorek o 17.00: O zdrowie dla Pana Tadeusza Potocznego – intencja od mieszkańców Cisowca
    – sobota o 17.00: + Władysława Galant – gregorianka
  12. Wszystkim życzę miłej niedzieli, dobrego tygodnia oraz owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.