1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Mchawie w piątki o 17.30;       w Roztokach Dolnych w piątki o 16.00; w Cisowcu w czwartki  o 16.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Mchawie w niedziele po sumie; w Roztokach Dolnych w niedziele po Mszy Świętej  o 10.00; w Cisowcu w soboty przed Mszą Świętą. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Pod chórem znajduje się skarbonka na kwiaty do Bożego Grobu.
  3. Za tydzień składka do puszek na misje.
  4. W poniedziałek Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za papieża.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek,           wtorek i  środę o 17.00, w czwartek i piątek o 17.30, w sobotę o 17.00 (jest to już Msza Św. niedzielna); w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu – w czwartek i sobotę o 16.00.
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 12 – 14 marca. Rekolekcje wygłosi ks. Tomasz Latoszek – proboszcz  z Berezki.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Eugenia Bończak, Małgorzata Kaczmar; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryk.

– poniedziałek o 17.00: + Józef Koza – intencja od Jana i Marii Kaleta z Bieździedzy

– wtorek o 17.00: + Marek Mazurkiewicz – intencja od siostry Gieni z rodziną

– środa o 17.00: + Józef Koza – intencja od Andrzeja z rodziną

– czwartek o 17.30: + Józef Koza – intencja od Urszuli z rodziną

– piątek o 17.30: + Aniela Gawłowska – intencja od Starosty, Wicestarosty i pracowników Starostwa Powiatowego w Lesku

– sobota o 17.00: + Bolesław Usyk w 1 rocznicę śmierci – intencja od żony Teresy z rodziną

– niedziela o 8.00: + Marek Mazurkiewicz – intencja od Aleksandry i Wiesława Kilareckich

o 11.30: + Józef Koza  – intencja od rodziny Winiarskich i Nowogórskich

– piątek o 16.00: + Kazimiera Sowa – intencja od Jadwigi Sokalskiej

– niedziela o 10.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże

błogosławieństwo i zdrowie dla Anny i Michała Kaczmar

– czwartek o 16.00: Za parafian

– sobota o 16.00: Za parafian

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz

owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.