1. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.  W piątek też zakończenie roku szkolnego.
  3. Dziękuję za ofiarę na kostkę, którą złożyli Państwo Stanisława i Stanisław Skowrońscy oraz Lucyna i Stanisław Kurek. Państwu Magdalenie i Waldemarowi Stach dziękuję za ofiarę na potrzeby naszego kościoła parafialnego.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek o 18.30 i w piątek o 8.30 ; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek i czwartek o 17.30; w Cisowcu – w środę o 17.30 i w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Henryka Karnas, Czesław Siekaniec i Bożena Pelc; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa i Elżbieta Luzińska.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                              w piątek: 5 – Wioleta i Mateusz Strzemeccy

w niedzielę: 23 – Aneta i Krzysztof Janusz

oraz rocznice śmierci:

w środę: 22 – śp. Stanisława Szeligi

w sobotę: 1 – śp. Stanisława Żmudy

w niedzielę: 3 – śp. Anny Szeligi

– poniedziałek o 18.30: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od Bronisławy i Zdzisława Jarema                z rodziną

– wtorek o 18.30:

– środa o 18.30: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od wnuczki z rodziną

– czwartek o 18.30: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

– piątek o 8.30: W intencji dzieci i nauczycieli oraz pracowników Szkoły Podstawowej

i Gimnazjum