1. Jutro w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym. Rozpocznie się ona Mszą Świętą o 9.00 i zakończy się przed Mszą Świętą o 18.00. Zachęcam i bardzo proszę, aby każdy z nas znalazł chwilę wolnego czasu na czuwanie przy Jezusie Eucharystycznym.
  2. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Msza Święta    w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie   o 8.30. W ciągu tygodnia zachęcam dzieci i młodzież do spowiedzi.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 9.00 i 18.00, we wtorek, środę i czwartek o 18.00, w piątek o 8.30         i 18.00, w sobotę o 18.00, w kaplicy Boga Ojca we wtorek i czwartek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w środę o 17.00; w Cisowcu –   w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Łucja Skowrońska, Agata Prystasz, Renata Przybyłowska; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmar.

– poniedziałek o 9.00: + Edward Karpiński – intencja od Pani Doktor i pracowników Ośrodka Zdrowia w Baligrodzie

o 18.00: + Bronisława Obrzut  – intencja od córki Jolanty z mężem

– wtorek o 18.00: + Agnieszka Antolak – intencja od siostry Lidii z Klaudiem

– środa o 18.00: + Wanda, + Czesław Jaworscy

– czwartek o 18.00: + Agnieszka Antolak  – intencja od Doroty z rodziną

– piątek o 8.30: O Boże błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od syna Wiesława z rodziną

– sobota o 18.00: + Edward Karpiński – intencja od Pani Doktor i pracowników Ośrodka Zdrowia w Baligrodzie

– niedziela o 8.00:  + Bronisława, + Władysław Kochanowscy,

+ Zofia, + Tomasz Zabawscy

o 11.30: + Władysław Wilk

Kaplica Boga Ojca:

– wtorek o 19.00: + Piotr Skowroński – intencja od córki Bernadety z rodziną

– czwartek o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Ewy i Marka Tymejczyk z Rybnego

– środa o 17.00: + Tadeusz Terlaga – intencja od Michała Wrońskiego z rodziną

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Henryk Pilecki

– sobota o 17.00: + Jan, + Janina Potoczny

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.