1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. We wtorek święto św. Tomasza, Apostoła.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30.
  4. W sobotę kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II w kościele parafialnym  o g. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Jana z Dukli w Cisowcu. Suma odpustowa o g. 13.00.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00: w Cisowcu –  w niedzielę o 13.00.
  7. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Agata Prystasz, Łucja Skowrońska i Bernadeta Pelc; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz.     O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelca.
  8.  Intencje mszalne:

– wtorek o 18.00: + Władysław Dybaś

– środa o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od Bernadety i Roberta Osękowskich

– czwartek o 18.00: + Marek Domański

– piątek o 18.00: + Józefa, + Józef Mazurkiewicz

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Władysław Owsianik – intencja od Teresy i Jana Osękowskich

o 11.30: + Władysław Chomycz, + Jan, + Tekla Prach, + Aleksandra Antasz

– piątek o 17.00:

– niedziela o 10.00: + Anna, + Aleksander, + Stanisław Jurcaba

– niedziela o 13.00: 1. Za parafian

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla siostrzenicy Ani

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.