1. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 18.00; w Roztokach Dolnych    o 17.00. Każdy, kto ma jakąś rzecz poświęconą przez papieża lub biskupa – może jutro zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą.
  3. W sobotę zapraszam do kościoła parafialnego na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II, które będzie o 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej i zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Za tydzień też odpust ku czci św. Jana z Dukli w Cisowcu. Sumę odpustową o g. 13.00 odprawi i kazanie wygłosi  ks. kanonik Tomasz Latoszek – proboszcz z parafii Berezka.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek  o 9.00 i 18.00, od wtorku do soboty o 18.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu –  w niedzielę o 13.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Bernadeta Osękowska, Iwona Turkosz, Renata Wajda; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.

Mchawa:

– poniedziałek o 9.00: + Piotr Owsianik

o 18.00: Helena Krawczyk w 1 rocznicę śmierci

– wtorek o 18.00: O Boże Błogosławieństwo dla Ani w 16 rocznicę urodzin i dla Kasi w 15 rocznicę urodzin

– środa o 18.00: + Antonina, + Stanisław Podgórscy

– czwartek o 18.00: + Krzysztof Pelc w 21 rocznicę śmierci

– piątek o 18.00: O Boże Błogosławieństwo dla Katarzyny Pawłowskiej w 88 rocznicę urodzin i za zmarłą jej córkę Krystynę Woroszczak w 5 rocznicę śmierci

– sobota o 18.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Władysław, + Teodora Przybyłowscy,

+ Aleksandra Bar

o 11.30: + Kazimierz Gawłowski

Roztoki Dolne: