1. Tradycyjnie nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy modlimy się w każdą środę. W tym tygodniu uczynimy to w poniedziałek z racji przypadającego w tym dniu wspomnienia MBNP.
  2.  W środę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 18.00, w Roztokach Dolnych o 17.00. W tym dniu każdy, kto pobożnie użyje krzyża, różańca czy jakiegokolwiek przedmiotu poświęconego przez papieża lub biskupa, może zyskać odpust zupełny.
  3. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą, w Roztokach Dolnych spowiedź od 8.30. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w godzinach przedpołudniowych.
  4.  W następną niedzielę odpust ku czci św. Jana z Dukli w Cisowcu o godz. 13.00. Również w następną niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: ; w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00; w środę o 9.00 i 18.00; w Roztokach Dolnych: w środę o 17.00, w piątek o 9.00, w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w niedzielę o 13.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Tadeusz Miller, Dariusz Miller, Artur Antolak; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń i Anna Kwiatanowska.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 25 rocznica ślubu Iwony i Wiesława Bończak
    – w czwartek: 4 rocznica ślubu Katarzyny i Marcina Kusińskich
    – w piątek: 38 rocznica ślubu Kazimiery i Wojciecha Gawłowskich
    oraz:
    – we wtorek: 15 rocznica śmierci śp. Stanisława Gawłowskiego
    – w środę: 23 rocznica śmierci śp. Jana Pelc
  8.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 18.00: + Władysław Dybaś
    – wtorek o 18.00: + Piotr, + Rozalia Owsianik
    – środa o 9.00: + Jan Pelc
    o 18.00: + Piotr Stemberski
    Roztoki D. o 17.00: W intencji Iwony i Wiesława Bończak z okazji
    25 rocznicy ślubu – intencja od dzieci
    – czwartek o 18.00:
    – piątek o 18.00: W intencji uczestników pielgrzymki do Wilna –
    intencja od jednej pary małżonków uczestniczących
    w tej pielgrzymce
    Roztoki D. o 9.00:
    – niedziela o 8.00: + Anna, + Stanisław Szeliga – intencja od syna
    Wiesława
    o 11.30: + Wilhelm Hyleński
    Roztoki D. o 10.00: + Anna Choma w 17 rocznicę śmierci
    Cisowiec o 13.00: Za parafian
  9. Najserdeczniejsze życzenia składamy świętującym w tym tygodniu urodziny, imieniny czy rocznice ślubu. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. Tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.