1. W poniedziałek wspomnienie św. Brunona  z Kwerfurtu, we wtorek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek – św. Bonawentury, w piątek – NMP  z Góry Karmel.
  2. W czwartek na Jasną Górę wchodzi 41 Przemyska Archidiecezjalna Pielgrzymka.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00, w kaplicy Boga Ojca w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Adrian Kusiak          z Kielczawy i Ewelina Iwanicka ze Stefkowej, par. Olszanica – zapowiedź II.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Marzena Smyk, Bożena Bober, Irena Pawłowska.; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.

– poniedziałek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od nauczycieli i pracowników SP w Baligrodzie

W poniedziałek w Żurawicy będzie odprawiona Msza Św. za moich rodziców od OSP w Mchawie.

– wtorek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– środa o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od córki Aliny z rodziną

– czwartek o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od Wiesławy

– piątek o 18.00: + Agnieszka Antolak – intencja od Adrianny z mężem

– niedziela o 8.00:  + Aniela, + Ewa Wozderewicz

o 11.30: + Bronisława Obrzut – intencja od nauczycieli i pracowników SP w Baligrodzie

Kaplica Boga Ojca:

– poniedziałek o 19.00: + Piotr Skowroński – intencja od żony Józefy

– wtorek o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Marka Wronowskiego

– środa o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Czesławy i Bogdana Drzazga

– czwartek o 19.00: + Bronisława Obrzut – intencja od nauczycieli i pracowników SP w Baligrodzie

– piątek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Krystyny Głuszko-Rakoczy z Myczkowiec

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy

– sobota o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.