1. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie NMP Szkaplerznej, w czwartek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w sobotę  bł. Czesława.
  2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane do puszki z tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. Za tydzień, 21 lipca – Msza Święta na cmentarzu w Kielczawie o 9.30 za zmarłych tam spoczywających. Nie będzie Mszy Świętej w Roztokach Dolnych.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie w kościele – od poniedziałku do piątku o 18.00 i w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa oraz w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 19.00 ; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  5. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 11 – śp. Franciszka Kaczmara

w czwartek: 1 – śp. Zuzi Gawłowskiej

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Stanisława Gaber, Marzena Maciosz, Czesława Baryła, Magdalena Baryła, Kamila Gawłowska. Proszę też o wyplewienie brzegu nad cmentarzem.; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

Mchawa – kościół

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Zofii Stemberskiej

– wtorek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Państwa Zastawnych

– środa o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– czwartek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od sąsiadów Gawłowskich

– piątek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od chrześniaczki Krystyny Kuzio z mężem

– sobota o 14.00: W intencji nowożeńców Judyty i Kamila

– niedziela o 8.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ewy i Czesława Osękowskich

o 11.30: + Artur Mycio – intencja od Sylwii i Wojciecha Hyleńskich

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Artur Mycio – intencja od Elżbiety i Andrzeja Osękowskich

– wtorek o 19.00: + Artur Mycio – intencja od rodziny Marii i Bolesława Hyleńskich

– środa o 19.00: + Artur Mycio – intencja od Teresy i Józefa Zabawskich

– czwartek o 19.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety Pelc z okazji 70 Urodzin

– piątek o 17.00: + Artur Mycio – intencja od rodziny Marczyk z Kalnicy

Kielczawa

– niedziela o 9.30: Za zmarłych

– sobota o 18.00: + Jan, + Janina Potoczni

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.