1. W poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel, w środę – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w piątek – wspomnienie bł. Czesława.
  2. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów po każdej Mszy Świętej. Ofiary składane do puszki na parkingu są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w przyszłą niedzielę o 10.00: w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  4. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Marzena Smyk, Monika Bieleń, Irena Pawłowska, Bożena Bober. O wykoszenia trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Jan Pawłowski, Andrzej Osękowski, Edward Kuzio, Jan Siekaniec, Stanisław Siekaniec, Krzysztof Siekaniec, Zenon Gawłowski, Mieczysław Gawłowski, Tadeusz Borowy, Tomasz Herbetko, Bogumił Herbetko, Jerzy Pastuszak; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc i Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Symę.
  5.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00:

– wtorek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od Renaty i Doroty

– czwartek o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Agaty i Tomasza Prystasz z okazji 25 rocznicy

ślubu

– piątek o 18.00: Za parafian

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Jan Mamrot

o 11.30: + Władysław Owsianik – intencja od Róży św. Floriana

– niedziela o 10.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– sobota o 18.00: Dziękczynna za 50 lat życia Stanisława Janusza z prośbą o Boże

błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata – intencja od żony i dzieci

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Baryła i Angelika Herbetko
  2.                                                                                               – zapowiedź I.