1. Mamy czas wakacji. Pamiętajmy też w tym okresie o naszym spotkaniu z Panem podczas niedzielnej Eucharystii i na codziennej modlitwie.
  2. W sobotę przypada święto św. Marii Magdaleny.
  3. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary zbierane na parkingu są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.30; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Czesława Bończak i Eugenia Bończak.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                              w poniedziałek: 62 – Anna i Michał Pecinka

52 – Halina i Józef Lubińscy

24 – Agata i Tomasz Prystasz

7 – Bogusława i Ryszard Mycio

w czwartek: 26 – Ewa i Czesław Osękowscy

w sobotę: 66 – Katarzyna i Roman Pawłowscy

– poniedziałek o 18.30: + Kamilek Mazurkiewicz

– wtorek o 18.30:

– środa o 18.30:

– czwartek o 18.30:

– piątek o 18.30:

– niedziela o 8.00: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od Franciszki Przystasz

o 11.30: + Jadwiga Zaremba – intencja od siostry

– niedziela o 10.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego wypoczynku urlopowego i wakacyjnego.