1.  Liturgia tego tygodnia jest bardzo bogata we wspomnienia świętych. W poniedziałek – jest święto św. Benedykta, patrona Europy; we wtorek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; w środę – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w czwartek – św. Kamila de Lellis i św. Henryka; w piątek – św. Bonawentury; w sobotę – NMP Szkaplerznej.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: ; od wtorku do piątku o godz. 18.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 17.00; w niedzielę o 10.00 ;  w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Tadeusz Ryznar, Witold Mazurkiewicz i Marek Osękowski; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz. O wykoszenie trawy na starej części cmentarza w Mchawie proszę Panów: Tomasz Herbetko, Bogumił Herbetko, Jerzy Pastuszak, Tadeusz Borowy, Stanisław Lassak, Stanisław Indyk, Mieczysław Gawłowski, Zenon Gawłowski. O wykoszenie trawy między grobami i na nowej części cmentarza proszę Panów z Ochotniczej Straży Pożarnej.
  4. W tym tygodniu przypada:
    – w piątek: 54 rocznica ślubu Anieli i Antoniego Osękowskich
    o 11.30: + Henryk Barniak
    Roztoki D. o 10.00: Za zmarłych spoczywających na cmentarzu
    w Kielczawie
  6.  Pozdrawiam wszystkich korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku. Solenizantom i jubilatom tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.