1. Liturgia najbliższego tygodnia stawia przed nami postacie świętych: we wtorek bł. Czesława, w czwartek św. Marię Magdalenę, w piątek św. Brygidę, w sobotę św. Kingę.
  2. W następną niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i pojazdów po każdej Mszy Świętej. Ofiary składane do puszki będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. W tym też dniu imieniny obchodzi ks. bp Krzysztof Chudzio.
  3. W kościele parafialnym będzie wymieniony piec do ogrzewania kościoła i będą założone kaloryfery. Z tej racji bardzo bym prosił, aby każda rodzina złożyła ofiarę w kwocie 100 zł jako składkę za drugie półrocze. Także dzisiaj po sumie proszę na krótkie spotkanie Panów z Rady Parafialnej.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00, w kaplicy Boga Ojca w poniedziałek, wtorek           i czwartek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Ewa Mołczan, Halina Mazurkiewicz, Monika Żaba; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyk.

– poniedziałek o 18.00: + Agnieszka Antolak – intencja od Dariusza z rodziną

– wtorek o 18.00: + Piotr Skowroński  – intencja od rodziny Tarnawskich

– środa o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Czesławy i Tadeusza Skiba

– czwartek o 18.00: + Bożena Sitko w 5 rocznicę śmierci

– piątek o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od Haliny Jaworskiej

– niedziela o 8.00:  + Władysław Osękowski w 15 rocznicę śmierci

o 11.30: + Agnieszka Antolak  – intencja od Roberta z rodziną

Kaplica Boga Ojca:

– poniedziałek o 19.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Czesławy i Tadeusza Skiba

– wtorek o 19.00: + Józef Koza w 1 rocznicę śmierci

– czwartek o 19.00: + Paulina Presz – intencja od wnuka Artura z rodziną

– środa o 17.00: + Aleksander, + Anna, + Stanisław Jurcaba

– piątek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Ewy Grubarczyk z rodziną z Rzeszowa

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– sobota o 18.00: Za parafian

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.