1. Dziś błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiara złożona do puszki przeznaczona jest na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. W poniedziałek wspomnienie  bł. Czesława; w środę święto      św. Marii Magdaleny; w czwartek święto św. Brygidy; w piątek wspomnienie św. Kingi; w sobotę święto św. Jakuba Apostoła     i wspomnienie św. Krzysztofa.
  3. W następną niedzielę św. Anny i Joachima – rodziców NMP. Odpust w Hoczwi – suma o 12.00.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00. W czwartek o 19.00 w kaplicy Boga Ojca;          w Roztokach Dolnych – we wtorek o 17.00, w sobotę o 16.00      z obrzędem sakramentu chrztu świętego i w niedzielę o 10.00;   w Cisowcu –  w sobotę o 18.00 z nabożeństwem do św. Jana  z Dukli.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Patryk Prystasz z Mchawy i Monika Justyna Wojtanowska   z Baligrodu – zapowiedź II.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Aneta Biernasiewicz, Marzena Kępczyk, Bogumiła Pelc; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.
  7. Rocznice śmierci:

– piątek: 15 – śp. Anny Drabik

– sobota: 2 – śp. Ludwiki Siekaniec

• Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– wtorek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– środa o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– czwartek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– piątek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry

i Tadeusza Owsianik w 50 rocznicę ślubu