1. Dziś po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Ofiary złożone do puszki na parkingu będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. W poniedziałek święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy.
  3. W środę święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa.
  4. W czwartek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Jest to dzień modlitw za rodziców i ludzi starszych. W tym też dniu odpust ku czci św. Anny w Hoczwi – suma o 11.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek, czwartek i piątek o 18.00 oraz w sobotę o 15.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00;   w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  6. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Ewa Mołczan, Halina Mazurkiewicz i Grażyna Zięba; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma i Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Chomę.
  7. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy Świętej w Roztokach Dolnych. Msza Święta będzie w Kielczawie na cmentarzu o 9.30 za wszystkich zmarłych tam spoczywających.
  8.  Intencje mszalne:

– wtorek o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od Lucyny i Zbigniewa Podgórskich

– czwartek o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od wnuków Moniki i Marcina z rodziną

– piątek o 18.00: Za parafian

– sobota o 15.00: W intencji dziecka przyjmującego sakrament chrztu świętego, za jego rodziców i chrzestnych

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski w 12 rocznicę śmierci

o 11.30: + Jan Rędziniak

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od rodziny Literów

– sobota o 18.00: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej  i zdrowie dla Pana Tadeusza Potocznego – intencja od mieszkańców Cisowca

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Baryła i Angelika Herbetko – zapowiedź II.
  1. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu, a gościom w naszej parafii miłego wypoczynku wakacyjnego.