1.  W najbliższą sobotę przypada święto św. Brygidy, patronki Europy.
  2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów i kierowców po każdej Mszy Świętej. Na parkingu zbiórka ofiar do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  3.  Od 20 lipca w naszej Archidiecezji będziemy gościć młodzież przybywającą na Światowe Dni Młodzieży.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: ; od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o 15.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 17.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  5.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Bożena Osękowska, Janusz Ukleja i Wiesław Obrzut; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc i Stanisława Sawka.
  6. W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 25 rocznica ślubu Ewy i Czesława Osękowskich
    – w piątek: 65 rocznica ślubu Katarzyny i Romana Pawłowskich
    oraz:
    – w niedzielę: 11 rocznica śmierci śp. Anny Drabik
  7.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Bogusławy
    i Ryszarda Mycio w 6 rocznicę ślubu
    Roztoki D. o 17.00: + Genowefa, + Jan Wichryk – intencja
    od wnuczki Barbary z mężem
    – wtorek o 18.00:
    – środa o 18.00:
    – czwartek o 18.00:
    – piątek o 18.00:
    Cisowiec w sobotę o 18.00: Za parafian
    – niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Józefy i Piotra
    Skowrońskich z okazji 60 rocznicy ślubu
    o 11.30: + Władysław Chomycz, + Tekla, + Jan Prach
    Roztoki D. o 10.00: + Anna, + Dymitr Drabik
  8.  Pozdrawiam wszystkich korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku. Solenizantom i jubilatom tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.