1. Dziś z racji święta świętych Rodziców NMP – Anny i Joachima dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych.
  2. W przyszłą niedzielę w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny tzw. „Porcjunkuli”. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W sobotę nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o 18.00.
  4. W tym tygodniu wspominamy: św. Martę w środę; św. Ignacego z Loyoli w piątek i św. Alfonsa Marii Liguoriego w sobotę.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00. W poniedziałek o 19.00 w kaplicy Boga Ojca;          w Roztokach Dolnych –w niedzielę o 10.00;  w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Przemysław Siekaniec z Mchawy i Kornelia Weronika  z Lubatowej – zapowiedź I oraz: Robert Szeliga z Mchawy  i Justyna Katarzyna Szeliga z Mchawy – zapowiedź I.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Kochan, Agnieszka Owsianik, Henryka Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończaka.
  8. Rocznice śmierci:

– poniedziałek: 21 – śp. Władysława Osękowskiego

– wtorek: 14 – śp. Władysława Osękowskiego

– środa: 8 – śp. Arka Siekańca

– sobota: 31 – śp. Piotra Zięby

• Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– wtorek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– środa o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– czwartek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– piątek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka