1. Dziś Msza Święta w Kielczawie na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych tam spoczywających o 9.30.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od 8.30.
  3. W czwartek, 2 sierpnia w kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny tak zwany „Porcjunkuli”. Uzyskanie odpustu pod zwykłymi warunkami, czyli przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa Ojcze Nasz, Wierzę w Boga oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  4. W sobotę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – dzień modlitw w intencji proboszczów.        W sobotę też nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki w ostatnią niedzielę na środki transportu dla misjonarzy. Złożyliście Państwo 864 zł.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 17.00;   w Cisowcu –  w sobotę o 17.00.
  8. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Czesława Drzazga, Aleksandra Owsianik, Marta Owsianik  i Renata Mazurkiewicz; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar          i Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Kaczmara.
  9. W dniach 19 – 21 Października (piątek, sobota, niedziela) planowana jest wycieczka na Ukrainę. Zapisy do 15 sierpnia z wpłatą zaliczki w kwocie 300 zł od osoby. Plan wycieczki w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
  10.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Piotr Lorenc w 1 rocznicę śmierci

– wtorek o 18.00: Za parafian

– środa o 18.00: + Jan Szybowski

– czwartek o 18.00: + Arek Siekaniec w 6 rocznicę śmierci

– piątek o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od córki Broni z mężem

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Janina Mendak

o 11.30: W intencji dziecka przyjmującego sakrament  chrztu świętego, za jego

rodziców i chrzestnych

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od sióstr Michała

– piątek o 17.00: + Kazimierz Kaczmar

– niedziela o 10.00: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Alicji i Grzegorza Choma

w 35 rocznicę ślubu

– sobota o 17.00: + Anna Zasońska, + Michał, + Kazimierz, + Mieczysław

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodni              a gościom w naszej parafii miłego wypoczynku wakacyjnego.