1. W środę, 2 sierpnia w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Warunkiem zyskania odpustu jest wyzbycie się jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii Świętej oraz modlitwy: Ojcze nasz.. Zdrowaś Mario.. i dowolnej w intencjach Ojca Świętego.
  2. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą, w Roztokach Dolnych w piątek od 9.30. Chorych z posługą sakramentalna będę odwiedzał od godz. 10.30.
  4. W sobotę w kościele parafialnym o godz. 19.00 – kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Zapraszam do licznego udziału w tym nabożeństwie i do pisania próśb i podziękowań.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego i zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – wtorek, środa   i piątek o 18.30 oraz w sobotę o 19.00; w Roztokach Dolnych – w piątek  o 10.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę    o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Elżbieta Pelc, Helena Kochan, Kazimiera Kochan; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma i Alicja Choma.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

w środę: 17 – Wioletta i Artur Antolak

9 – Elżbieta i Zbigniew Chomycz

w piątek: 34 – Alicja i Grzegorz Choma

oraz rocznice śmierci:

we wtorek: 28 – śp. Piotra Zięby

w czwartek: 19 – śp. Beaty Pastuszak

– wtorek o 18.30:

– środa o 18.30: W intencji dziecka przyjmującego sakrament chrztu świętego

– piątek o 18.30: O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny – intencja od Zofii Dybaś

– sobota o 19.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo

dla Anieli    Osękowskiej

o 11.30: Za parafian

– piątek o 10.00:

– niedziela o 10.00: + Anna Choma w 18 rocznicę śmierci – intencja od syna Grzegorza z rodziną

– sobota o 18.00:

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego  wypoczynku urlopowego i wakacyjnego.