1. Dziś dzień wspomnienia liturgicznego św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów. Dziś też zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego, które my czcimy w naszej parafii w dniu 19 sierpnia podczas odpustu przy kaplicy Boga Ojca. W tym roku uroczystej Mszy Świętej przy kaplicy będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Łukasz Mroczek, który został skierowany przez ks. Arcybiskupa na studia na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. We wtorek odpust w Manastercu – suma o 11.00.
  3. W środę liturgiczne wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego, patrona naszej szkoły, w czwartek św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w sobotę święto św. Wawrzyńca.
  4. W tym miesiącu przypada kolejna zbiórka ofiar na potrzeby naszego kościoła parafialnego.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie w kościele – od poniedziałku do piątku o 18.00 oraz w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o 19.00 ; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  6. Rocznice śmierci:

w piątek: 32 – śp. Katarzyny Kwiatanowskiej

16 – śp. Kazimierza Kaczmara

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Panie: Angelina Skowrońska, Magdalena Skowrońska, Urszula Głowa. W Roztokach Dolnych – Panie: Iwona Bończak, Anna Bończak.     O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmara.

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Józefy i Stanisława Ochałek z Beździedzy

– wtorek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Janiny i Edwarda Kaleta z Beździedzy

– środa o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Zofii i Andrzeja Maziarz z Sieklówki

– czwartek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Elżbiety i Jerzego Kolbusz z Beździedzy

– piątek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od rodziny Osękowskich z Brzozowca

– niedziela o 8.00: + Zofia Kaleta – intencja od koleżanek i kolegów córki Jadwigi z pracy

o 11.30: + Artur Mycio – intencja od rodziny Prystasz z Baligrodu

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Artur Mycio – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

– wtorek o 19.00: + Artur Mycio – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– środa o 19.00: + Artur Mycio – intencja od rodziny Zięba

– czwartek o 19.00: + Artur Mycio – intencja od rodziny Mycio z Olchowej

– piątek o 19.00: + Artur Mycio – intencja od Joanny i Grzegorza Podgórskich

– niedziela o 10.00: + Stanisław, + Magdalena Sołtys

– sobota o 18.00: + Bronisław Strzyż w 34 rocznicę śmierci

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.