1. Jutro na Kalwarii Pacławskiej Dróżki Pogrzebu NMP, a we wtorek Dróżki Męki Pańskiej.
  2. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  3. W przyszłą niedzielę Odpust przy kaplicy Boga Ojca. Msze Święte w przyszłą niedziele o 8.00 w Roztokach Dolnych i o 11.30 przy kaplicy.
  4. Da sakramentu małżeństwa przygotowują się: Rafał Łuczejko z Roztok Dolnych i Natalia Płoska z Kalnicy, parafia Łukowe – zapowiedź II.
  5. Panu Zbigniewowi Chomycz bardzo dziękujemy za wykonanie i wstawienie nowych głównych drzwi wejściowych do kościoła parafialnego.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 18.00, w środę o 8.00 i 11.30,              w czwartek i piątek o 18.00, w niedzielę o 11.30 przy kaplicy; w Roztokach Dolnych – w środę     o 10.00 i w niedzielę o 8.00; w Cisowcu –  we wtorek o 18.00.
  7. Rocznice śmierci:                                                                                                                                                         we wtorek: 25 – śp. Władysława Raszewskiego

17 – śp. Jana Kosiby

w piątek: 25 – śp. Zofii Zabawskiej

2 – śp. Władysława Podgórskiego

w niedzielę: 21 – śp. Magdaleny Janusz

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Bronisława Siekaniec, Wioletta Siekaniec i Janina Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar.        O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od Mamy Agnieszki

– środa o 8.00: + Maria, + Piotr Zięba

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i sąsiadów oraz za zmarłych

– czwartek o 18.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec

– piątek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla rodziny

– środa o 10.00: + Katarzyna, + Antoni Łuczejko

– niedziela o 8.00: + Michał, + Rozalia, + Maria, + Tomasz Pietrów

– wtorek o 18.00: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pana Tadeusza

Potocznego – intencja od mieszkańców Cisowca

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu,           a gościom w naszej parafii miłego wypoczynku wakacyjnego.