1. W tym tygodniu Wielki Odpust w Kalwarii Pacławskiej.
  2. W poniedziałek święto św. Wawrzyńca; we wtorek wspomnienie św. Klary; w czwartek wspomnienie Matki Bożej Kalwaryjskiej; w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe.
  3. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 13.00. Jest to dodatkowa Msza, aby nie było tłoku i można było zachować zalecenia związane z pandemią. Próby przed I Komunią będą w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.00. Spowiedź przed    I Komunią – w piątek o 15.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 18.00, w sobotę o 8.00 i 11.30. We wtorek, środę          i czwartek o 19.00 w kaplicy Boga Ojca; w Roztokach Dolnych – w sobotę i w niedzielę  o 10.00;  w Cisowcu – w piątek o 18.00.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Myk    z Woli Matiaszowej i Martyna Podgórska z Mchawy – zapowiedź I.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Rodzice dzieci przystępujących do I Komunii Św. ; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyk.
  8. Rocznice śmierci:

– piątek: 27 – śp. Władysława Raszewskiego

19 – śp. Jana Kosiby

• Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– wtorek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– środa o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– czwartek o 18.00: + Józef Koza – intencja od sąsiadów z Wiednia

– sobota o 8.00: + Maria, + Marian, + Janusz Barańscy

o 11.30: + Zofia, + Tadeusz Kaleta, + Maria Osękowska

– niedziela o 8.00: + Stanisława, + Władysław Osękowscy