1.  Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby sport był okazją do braterskiego spotkania między narodami i przyczyniał się do sprawy pokoju na świecie oraz: Aby chrześcijanie żyli zgodnie z Ewangelią, dając świadectwo wiary, uczciwości i miłości bliźniego.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Dominika; we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy; w środę święto św. Wawrzyńca; w czwartek wspomnienie św. Klary.
  3. W tym tygodniu Wielki Odpust w Kalwarii Pacławskiej. W sobotę dróżki pogrzebu Matki Bożej, a w niedzielę dróżki Męki Pańskiej.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: ; w środę, czwartek i piątek o godz. 18.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 17.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  5.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Stanisław Barański, Marek Mazurkiewicz, Wanda Urban i Piotr Wilczyński; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko.
  6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła, które złożyli Państwo: z Mchawy – Józef Pelc, Danuta Zięba i osoba anonimowa; z Cisowca – Mieczysława Janusz, Beata Tyrpak, rodzina Masłyk i osoba anonimowa; z Roztok Dolnych – Grzegorz Choma, Władysława i Władysław Galant. W tym miesiącu przypada kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 29 rocznica ślubu Zofii i Ryszarda Syma
    – w środę: 20 rocznica ślubu Magdaleny i Piotra Skowrońskich
    – w czwartek: 31 rocznica ślubu Bożeny i Edwarda Bober
    – w sobotę: 32 rocznica ślubu Renaty i Leszka Przybyłowskich
    – w niedzielę: 12 rocznica ślubu Krystyny i Marka Kowalskich
    oraz:
    – we wtorek: 28 rocznica śmierci śp. Katarzyny Kwiatanowskiej
    13 rocznica śmierci śp. Kazimierza Kaczmara
    – w niedzielę: 23 rocznica śmierci śp. Władysława Raszewskiego
    15 rocznica śmierci śp. Jana Kosiby
    Roztoki D. w poniedziałek o 17.00: + Alojzy Sowa
    – środa o 18.00: + Maria, + Marian, + Janusz Barańscy
    – czwartek o 18.00:
    – piątek o 18.00: + Maria, + Andrzej Barańscy
    Cisowiec w sobotę o 18.00: Za parafian
    – niedziela o 8.00: + Ludwika, + Stefan Drzał,
    + Barbara, + Wojciech Ostaleccy
    o 11.30: + Maria, + Stanisław Małochleb
    Roztoki D. o 10.00: + Stanisława, + Jerzy Gapanowicz
  9.  „Od Pana Boga nie ma wakacji” – niech ta maksyma towarzyszy wyruszającym na zasłużony wypoczynek i z niego korzystającym, których serdecznie pozdrawiam. Solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia, wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.