1. W dni powszednie zapraszam na Roraty w kościele parafialnym codziennie o 17.00, na dojazdach w wyznaczone dni o 16.00.
  2. Dziś do naszych domów poprzez ministrantów trafią poświęcone opłatki wigilijne i kalendarze parafialne. Można złożyć z tej racji dowolną ofiarę. Koszt jednego kalendarza to 10 zł. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 10 zł.
  3. We wtorek wspomnienie św. Mikołaja, w środę św. Ambrożego.  W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i odpust w Baligrodzie o 11.00. W czwartek Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 16.00.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek i środę o 17.00, w czwartek o 9.00 i 17.00 oraz w piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek, w środę o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę, 11 grudnia, będzie można zakupić sobie         w kościele stroiki świąteczne wykonane przez rodziców uczniów    z naszej szkoły.
  6.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Michalina Korab, Joanna Podgórska, Magdalena Święch; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galant.

– poniedziałek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Marka Wronowskiego z Wołkowyi

– wtorek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od Ewy, Wojtka i Kubusia Gróbarczyk

– środa o 17.00: + Krystyna Rachwał, + Antoni Urban

– czwartek o 9.00: + Zofia, + Stanisław Dybaś

o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Małgorzaty i Stanisława Barańskich

– piątek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Eufrozyny Zięba

– niedziela o 8.00: + Tomasz, + Anna Mazurkiewicz, + Bronisława Osękowska

o 11.30: + Wanda Mycio – intencja od siostry Ireny z rodziną

– poniedziałek o 16.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Czesławy i Jana Kaczmar

– czwartek o 16.00: O Boże błogosławieństwo dla sióstr z Róży Niepokalanego Poczęcia NMP

– piątek o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Ewy i Krzysztofa Franke

– niedziela o 10.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Joanny i Józefa Galant

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od KGW w Cisowcu

– środa o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od wnuczki Justyny z rodziną

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Agnieszki Hyleńskiej

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i owocnego przeżywania czasu Adwentu.