1.  W dzisiejszą niedzielę wspieramy modlitewnie i ofiarą Kościół na Wschodzie.
  2. Dziś czcimy też św. Barbarę, która jest szczególną patronką górników i hutników. Z inicjatywy Episkopatu Polski dzisiejszy dzień jest też Dniem Modlitw za Bezrobotnych.
  3.  Intencje dla róż żywego różańca na ten miesiąc są następujące: Aby we wszystkich częściach świata zniknęła plaga, jaką jest werbowanie dzieci żołnierzy oraz: O dobre przygotowanie się na obchód tajemnicy Wcielenia Bożego Słowa.
  4. We wtorek czcimy św. Mikołaja, w środę – św. Ambrożego, a w piątek – św. Jana Diego, Indianina, któremu objawiła się Maryja w Guadalupe.
  5.  W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w tym dniu: w Mchawie o 9.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 16.00. W Baligrodzie odpust – suma odpustowa o godz. 11.00.
  6.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 16.00 oraz w czwartek o 9.00 i 17.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek i wtorek o 15.00 oraz w czwartek o 16.00; w Cisowcu: w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym
    tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Czesław Zabawski, RyszardMycio, Krzysztof Wajda; Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz.
  8.  Bardzo dziękuję za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Grażyna i Stanisław Lassak, Joanna i Grzegorz Podgórscy, Sylwia i Zenon Gawłowscy, Halina i Lucjan Mazurkiewicz, Janina i Mieczysław Gawłowscy, Zofia i Jan Zarzyccy. Bóg zapłać !
  9.  W tym tygodniu przypada:
    -w niedzielę: 1 rocznica śmierci śp. Emila Kaczmar
  10.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 16.00: + Anna, + Antoni Siekaniec
    Roztoki D. o 15.00: + Władysława Galant – intencja od Grażyny z rodziną
    – wtorek o 16.00: + Józef Semczak
    Roztoki D. o 15.00: + Stanisław, + Maria Sydoryk
    – środa o 16.00: + Anna Siekaniec – intencja od Marty i Mariusza Skubisz z rodziną
    – czwartek o 9.00: + Wilhelm Hyleński, + Katarzyna, + Paweł Barańscy
    o 17.00: + Krystyna, + Władysław, + Jan Rachwał
    Roztoki D. o 16.00: + Władysława Galant – intencja od chrześnicy Elżbiety Kwiatanowskiej
    – piątek o 16.00: + Maria, + Stanisław Osękowscy