1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Msze Święte jak                   w niedzielę.
  2. Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  3. Wizyta duszpasterska: we wtorek od 15.30 – od Państwa Ireny   i Marka Osękowskich do Państwa Elżbiety i Wiesława Obrzut; w środę od 15.30 – od Państwa Krystyny i Piotra Wilczyńskich do Państwa Jadwigi i Józefa Zaremba; w piątek od 15.30 – od Państwa Justyny i Tomasza Kawałek do Państwa Renaty            i Leszka Przybyłowskich; w sobotę od 10.00 – od Państwa Anieli i Antoniego Osękowskich do Państwa Haliny i Lucjana Mazurkiewicz.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – poniedziałek             o 8.00 i 11.30, we wtorek, środę i piątek o 15.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  5. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 27 – śp. Adolfy Janusz

– we wtorek: 3 – śp. ks. Tomasza Zięby

1 – śp. Zofii Kaleta

– w czwartek: 30 – śp. Józefa Wołoszyna

– w piątek: 22 – śp. Szymona Podgórskiego

14 – śp. Ryszarda Jaremy

13 – śp. Bronisławy Kochanowskiej

6 – śp. Józefy Raczkowskiej

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Gawłowska, Alicja Gawłowska, Henryka Worona; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Elżbieta Lubińska. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Pecinka.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 8.00: + Zofia, + Stanisław Dybaś

o 11.30: + Zofia, + Tadeusz Kaleta

– wtorek o 15.00: + Maria Piekutowska

– intencja od Macieja Burnata

– środa o 15.00: + Stanisława, + Michał Rochacz

– piątek o 15.00: + Maria, + Stanisław Osękowscy

– niedziela o 8.00: + Bronisława Kochanowska

+ Leokadia, + Mirosław Biel

o 11.30: + Antoni, + Anna Siekaniec

Roztoki Dolne:

– poniedziałek o 10.00: + Jan, + Józefa Raczkowscy

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

•  Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.