1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby szczery dialog między ludźmi wyznającymi różne religie przyniósł owoce pokoju i sprawiedliwości oraz: O pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w naszych rodzinach i w naszych sercach.
  2. W najbliższą środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kredy i kadzidła. Przy szopce będą wystawione w woreczkach: kreda, kadzidło i węgielek, które po Mszy Świętej każdy może wziąć do domu bezpłatnie.
  3.  Za tydzień w niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Do tego też czasu starajmy się mieć w domach choinki i przystrojenie świąteczne.
  4.  Dzisiejsza składka jest przeznaczona na seminarium duchowne w Przemyślu, a w środę na misje.
  5. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę: w poniedziałek mieszkańców Kielczawy od godz. 9.00 począwszy od Państwa Żmuda; we wtorek mieszkańców Cisowca od godz. 9.00 począwszy od góry; w piątek od godz. 15.30 od Państwa Stemberskich do Państwa Korab; w sobotę od godz. 9.00 począwszy od Pani Fedorowiat Franciszki do Pana Sołtysa.
  6.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie : w poniedziałek o 8.30, w środę o 8.00 i 11.30, w czwartek o 16.00, w piątek o 15.00; w Roztokach Dolnych: w środę i niedzielę o 10.00; w Cisowcu: we wtorek i w sobotę o 16.00.
  7. Dziękuję za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Teresa Pagacz, Jerzy Gaber, Joanna i Grzegorz Podgórscy, Katarzyna i Władysław Podgórscy, Angelina i Daniel Skowrońscy, Władysław Wozderewicz, Artur Antolak. Bóg zapłać !
  8.  Dziękuję również za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Teresa Pagacz, Maciej Szpak, Marcin Szeliga, Anna Szeliga; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak.
  9.  W tym tygodniu przypada:
    – w piątek: 44 rocznica ślubu Janiny i Mieczysława Gawłowskich
    syna Mariana
    Roztoki D. o 10.00: + Józefa Raczkowska w 2 rocznicę śmierci
  11.  Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia składamy
    najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów.