1. W piątki Droga Krzyżowa w Mchawie o 18.00 i w Roztokach Dolnych o 16.30. Gorzkie Żale w niedziele w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej, w Mchawie po sumie. W Cisowcu Droga Krzyżowa w środę o 17.00 i Gorzkie Żale w sobotę przed Mszą Świętą o 16.40. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej.
  2. We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. To dzień imienin ks. Abpa Seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecamy w modlitwie. W tym dniu odpust w Nowosiółkach – suma o 12.00.
  3. Dzisiejsza ofiara do puszek przeznaczona jest na misje.
  4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 29 – 31 marca 2019 roku. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Adam Chrząszcz – proboszcz parafii Wołkowyja. Dokładny plan rekolekcji w gablocie kościoła i na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której możemy składać ofiary na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i wtorek o 17.00 oraz w piątek o 16.30; w Cisowcu – w środę i w sobotę o 17.00.
  7. Rocznice śmierci:

w piątek: 7  – śp. Eugeniusza Gawłowskiego

w sobotę: 25 – śp. Łukasza i Janusza Symy

w niedzielę: 22 – śp. Władysława Pelca

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Bożena Bober, Monika Żaba, Elżbieta Osękowska; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończaka.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od Doroty i Zenona Sydorczak

– wtorek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od rodziny Siekaniec

– środa o 18.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– czwartek o 18.00: + Bronisław Barański – intencja od rodziny Paściak

– piątek o 18.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od wnuków Jakuba i Marcela

– niedziela o 8.00: + Eugeniusz, + Dariusz, + Julian Gawłowscy

o 11.30: + Katarzyna Podgórska – intencja od Henryki i Krzysztofa Wołoszyn

– poniedziałek o 17.00: + Zofia Marczyk – intencja od rodziny Kusiak

– wtorek o 17.00: + Józef Sawka w 3 rocznicę śmierci

– piątek o 16.30: + Zofia Marczyk – intencja od rodziny Adamkiewiczów z Tarnawy Górnej

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od Elżbiety i Andrzeja Stusik z Łukowego

– środa o 17.00: Za parafian

– sobota o 17.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.