1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Mchawie w piątki o 17.30;  w Roztokach Dolnych w piątki o 16.00; w Cisowcu w czwartki     o 16.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Mchawie w niedziele po sumie; w Roztokach Dolnych w niedziele po Mszy Świętej o 10.00; w Cisowcu w soboty przed Mszą Świętą. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dzisiaj składka do puszek na misje.
  3. W czwartek Święto św. Kazimierza, królewicza.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych będę odwiedzał pod koniec marca.
  5. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek,           wtorek i  środę o 17.00, w czwartek i piątek o 17.30, w sobotę o 17.00 (jest to już Msza Św. niedzielna); w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu – w czwartek i sobotę o 16.00.
  8. W zakrystii są do nabycia paschaliki wielkanocne po 8 zł i miód wielkanocny po 10 zł. Dochód z miodu przeznaczony jest na Hospicjum.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Aneta Biernasiewicz, Marzena Kępczyk, Bogumiła Pelc; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galant.

– poniedziałek o 17.00: + Marek Mazurkiewicz  – intencja od żony z córkami

– wtorek o 17.00: + Agnieszka Antolak – intencja od kuzyna Waldka z rodziną

– środa o 17.00: + Józef Koza– intencja od Elżbiety i Stanisława Lechwar

– czwartek o 17.30: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla

Władysława Mazurkiewicza z okazji 86 Urodzin

– piątek o 17.30: + Józef Koza – intencja od rodziny Indyk

– sobota o 17.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Józef Koza  – intencja od rodziny Marciniszyn

o 11.30: + Agnieszka Antolak  – intencja od kuzyna Krzyśka z rodziną

– piątek o 16.00: + Kazimiera Sowa – intencja od rodziny Piłatów

– niedziela o 10.00: + Kazimiera Sowa – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– czwartek o 16.00: Za parafian

– sobota o 16.00: Za parafian

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz

owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.