1. W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W piątek, 19 stycznia, przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji.
  3. W przyszłą niedzielę – Dzień Babci.
  4. W tym miesiącu przypada kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w przyszłą niedzielę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Lucyna Borowy, Maria Pietrów, Elżbieta Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelca.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Jan Pietrów, Maria i Józef Pietrów, Zofia i Tomasz Herbetko, Remigiusz Zięba, Józef Zaremba, Czesława i Bronisław Bończak, Michalina i Leszek Korab, Małgorzata i Czesław Gawłowscy, Leszek Zaremba, Ewa i Czesław Osękowscy, Józef Bończak, Kamila i Radosław Gawłowscy, Stanisława Pikuła, Jan Gawłowski, Barbara i Bogumił Herbetko, Irena Kliszcz, Grażyna i Antoni Zięba.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

– we wtorek: 25 – Aliny i Jerzego Pastuszak

19 – Danuty i Zbigniewa Pelc

– w czwartek: 21 – Małgorzaty i Jana Zięba

oraz rocznice śmierci:

– we wtorek: 8 – śp. Zbigniewa Owsianika

– w czwartek: 10 – śp. Weroniki Wilk

9 – śp. Anny Kaczmar

– w piątek: 12 – śp. Zbigniewa Szeligi

2 – śp. Katarzyny Osękowskiej

– w sobotę: 28 – śp. Katarzyny Dacko

– niedziela o 8.00: + Jan Hyleński – intencja od Antoniego, Haliny i dzieci

o 11.30: + Katarzyna, + Jan Osękowscy

– niedziela o 10.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od Aleksandry i Wiesława Kilareckich

– sobota o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

1. Trwając we wspólnocie oraz doświadczając Bożej łaski, otwórzmy serca na Boże błogosławieństwo. Niech ono nas prowadzi i umacnia na drogach wiary.