1. Dziś dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji. Po Mszy Świętej można ucałować relikwie świętego.
  2. We wtorek Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o nich szczególnie w tych dniach.
  3. We wtorek wspomnienie św. Agnieszki, w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, w sobotę Święto Nawrócenia              św. Pawła, Apostoła.
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka. Zachęcam do lektury Pisma Świętego.
  5. W następną niedzielę liturgiczna służba ołtarza z naszej parafii ma wyjazd na basen w Lesku. Wyjazd o 13.15 sprzed remizy    w Mchawie, przewidywany powrót ok. 17.30.
  6. Wizyta duszpasterska: w poniedziałek od 11.00 – od Pana Władysława Wozderewicza do Państwa Józefy i Bronisława Wołoszyn ; we wtorek od 11.00 – od Pani Agnieszki                      i Bronisławy Owsianik do Państwa Czesławy i Bronisława Bończak.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek          i wtorek o 17.00 od środy do piątku o 16.00; w Cisowcu –           w sobotę o 17.00 z nabożeństwem i ucałowaniem relikwii św. Jana z Dukli.
  8. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 30 – śp. Katarzyny Dacko

– w środę: 15 – śp. Jana Kaczmara

– w czwartek: 32 – śp. Marii Gawłowskiej

– w piątek: 26 – śp. Józefa Skowrońskiego

– w sobotę: 12 – śp. Emila Chałanicz

– w niedzielę: 32 – śp. Mariana Barańskiego

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Maria Barańska, Teresa Zabawska, Małgorzata Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmara.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 17.00: W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu

– wtorek o 17.00: W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu

– środa o 16.00: W intencji wszystkich, których odwiedziłem

z wizytą duszpasterską

– czwartek o 16.00:  W intencji wszystkich, których

odwiedziłem z wizytą duszpasterską

– piątek o 16.00: W intencji wszystkich, których

odwiedziłem z wizytą duszpasterską

– niedziela o 8.00: + Maria Piekutowska

– intencja od bratowej z rodziną

o 11.30: + Zofia Gawłowska

– intencja od córki Bernadety

Roztoki Dolne:

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

1.  Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.