1. W poniedziałek we wspomnienie św. Agnieszki przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Okażmy swoją wdzięczność naszym babciom i dziadkom poprzez modlitwę w ich intencji.
  2. W czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego, w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. W sobotę wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 15.00,          w czwartek o 15.30; w Roztokach Dolnych – w przyszłą niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00 z modlitwami do św. Jana z Dukli i ucałowanie relikwii.
  4. Wizyta duszpasterska: w poniedziałek od Państwa Bożeny i Edwarda Bober do Pani Teresy Pagacz, we wtorek od Pani Anny Szeliga do Państwa Józefy i Piotra Skowrońskich, w środę od Państwa Krystyny i Piotra Wilczyńskich do Pani Janiny Kochanowskiej, w piątek od Państwa Joanny i Bogusława Urban  do Państwa Krystyny i Józefa Skowrońskich. W sobotę od Państwa Elżbiety i Wiesława Obrzut do Państwa Ewy i Ryszarda Mołczan. W poniedziałek, wtorek, środę i piątek Kolęda od 15.30, w sobotę od 9.30.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, które złożyli Państwo: Monika Żaba i Roman Janas, Marta i Robert Owsianik, Katarzyna i Roman Pawłowscy, Justyna i Robert Szeliga, Eugenia i Marian Podgórscy, Urszula i Grzegorz Głowa, Lucyna i Stanisław Kurek, Stanisława    i Stanisław Skowrońscy, Łucja i Zenon Skowrońscy.
  6. Rocznice śmierci:

we wtorek: 14 – śp. Jana Kaczmara

w środę: 31 – śp. Marii Gawłowskiej

w czwartek: 25 – śp. Józefa Skowrońskiego

w piątek: 11 – śp. Emila Chałanicz

w sobotę: 31 – śp. Mariana Barańskiego

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Jolanta Kawałek, Edyta Kawałek, Justyna Kawałek; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń i Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 15.00: + Bronisław Barański – intencja od Lucyny Witek

– wtorek o 15.00: + Władysław Owsianik

– środa o 15.00: W intencji uczestników pielgrzymki do Częstochowy w październiku

– czwartek o 15.30: + Władysław Dybaś

– piątek o 15.00: + Arek Siekaniec

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Tomasz Zabawscy, + Bronisława Kochanowska

o 11.30: Dziękczynna oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Grzegorza

Stemberskiego

– niedziela o 10.00: O Boże błogosławieństwo dla Łucji i Stanisława Chomycz z okazji 45 rocznicy

ślubu

– sobota o 17.00: + Aleksander Sarnet – intencja od córki Marii z rodziną

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli, smacznego rosołu oraz błogosławionego tygodnia.