1. Dziś w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. Najbliższy tydzień to dla dzieci pierwszokomunijnych tak zwany „Biały Tydzień”.
  2. W środę Uroczystość odpustowa przy kaplicy Boga Ojca. Uroczysta Msza Święta o godz. 17.00. Panów z OSP bardzo proszę o przygotowanie ołtarza oraz o dbanie porządku podczas Mszy Świętej odpustowej. Mszę Świętą odpustową odprawi ks. Marcin Piliszko – wikariusz z Wołkowyi.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 18.00 oraz w czwartek i piątek o 18.00. W kaplicy Boga Ojca we wtorek o 19.00, w środę o 17.00, w czwartek  i piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych –w niedzielę  o 10.00;    w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Myk    z Woli Matiaszowej i Martyna Podgórska z Mchawy – zapowiedź II.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Gawłowska, Alicja Gawłowska, Henryka Worona ; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Elżbieta Lubińska. O posługę kościelnego proszę Pana Pawła Sowa.
  6.  Mieszkańcom Roztok Dolnych i Kielczawy dziękuję za drzewo opałowe na plebanię. Bóg zapłać!
  7. Rocznice śmierci:

– poniedziałek: 27 – śp. Zofii Zabawskiej

4 – śp. Władysława Podgórskiego

–  środa: 23 – śp. Magdaleny Janusz

– czwartek: 23 – śp. Jana Owsianika

– sobota: 33 – śp. Piotra Chałanicz

• Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– wtorek o 18.00: + Arek Siekaniec

– czwartek o 18.00: + Jan Owsianik

– piątek o 18.00: + Maria, + Piotr Zięba

– niedziela o 8.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Iwony Owsianik z okazji 50 Urodzin – intencja od męża i synów

o 11.30: + Piotr Stemberski

Mchawa – kaplica Boga Ojca:

– wtorek o 19.00: + Józef Koza – intencja od rodziny Marciniszyn

– środa o 17.00: 1. Za parafian

2. W pewnej intencji

– czwartek o 19.00: + Aniela Gawłowska – intencja od chrześniaka Jana Siekaniec z rodziną

– piątek o 19.00: Józef Koza – intencja od sąsiadów z Wiednia

Roztoki Dolne:

– niedziela o 10.00: + Antoni, + Zofia Marczyk

Cisowiec:

– sobota o 18.00: + Stanisław Kozdęba

9.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.