1. Bardzo dziękuję za pomoc w przeżyciu wczorajszego odpustu przy kaplicy Boga Ojca. Dziękuję Panom z OSP, ministrantom, Panu Organiście, Paniom za udekorowanie ołtarza i wszystkim za liczny udział.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Piusa X; we wtorek – NMP Królową; w środę – bł. Władysława Findysza; w czwartek – św. Bartłomieja Apostoła; w piątek – św. Ludwika; w sobotę – Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. W przyszła niedzielę 34 Archidiecezjalne Dożynki połączone z Dożynkami Wojewódzkimi w Długiem koła Zarszyna.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od wtorku do czwartku o 18.30; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu –   w sobotę  o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Kazimiera Gawłowska, Alicja Gawłowska i Henryka Worona; w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

w poniedziałek: 25 – Joanny i Bogusława Urban

w czwartek: 4 – Renaty i Dariusza Antolak

w piątek: 10 – Agnieszki i Marcina Szeliga

10 – Marii i Rafała Pałka

w niedzielę: 29 – Krystyny i Piotra Wilczyńskich

6 – Edyty i Łukasza Kawałek

oraz rocznice śmierci:

we wtorek: 30 – śp. Piotra Chałanicz

w sobotę: 12 – śp. Kazimierza Gawłowskiego

w niedzielę: 20 – śp. Anny Chomycz

– wtorek o 18.30: O Boże błogosławieństwo dla Anny

– środa o 18.30: + Michał Fogg

– czwartek o 18.30:

– niedziela o 8.00: W intencji tegorocznych Absolwentów Gimnazjum

o 11.30: + Józef Kopczyński

– niedziela o 10.00: + Antoni Marczyk

– poniedziałek o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych oraz miłej niedzieli.