1.  Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30, w Roztokach Dolnych o 10.00.
  2.  W tym tygodniu patronują nam: dziś – Św. Maksymilian Maria Kolbe, we wtorek – św. Stefan, w środę – św. Jacek.
  3. W piątek przypada w naszej parafii Uroczystość Odpustowa przy kaplicy Boga Ojca. Uroczysta Msza Święta o godz. 17.00, której będzie przewodniczył ks. Tomasz Latoszek – proboszcz z Berezki. Panów z OSP bardzo proszę o przygotowanie ołtarza polowego w czwartek wieczorem, a Panie z Chałupek i Równi o udekorowanie ołtarza.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: ; w poniedziałek o 8.00 i 11.30 oraz w piątek przy kaplicy Boga Ojca o 17.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 10.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00. We wtorek, środę i czwartek nie będzie Mszy Świętej z tego względu, że ja będę na rekolekcjach dla kapłanów w Przemyślu w Seminarium Duchownym.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Zdzisław Pelc, Zenon Skowroński i Tomasz Prystasz; w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar.
  6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła, które złożyli Państwo: z Roztok Dolnych – Anna i Michał Kwiatanowscy, Z Kielczawy – Kazimiera Sowa.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 42 rocznica ślubu Stanisławy i Jerzego Gaber
    o 11.30: W intencji dziecka przyjmującego chrzest oraz za
    Jego rodziców i chrzestnych
    Roztoki D. o 10.00: + Eugenia, + Marian, + Marek Siwek
  9.  Pozdrawiam wszystkich odpoczywających i życzę im przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku. Życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa przekazuję solenizantom i jubilatom tygodnia. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.