1. Przed nami ostatni tydzień wakacji. Zachęcam młodzież i dzieci do spowiedzi świętej. Rodziców proszę o przypomnienie swoim dzieciom, aby rozpoczęli nowy rok szkolny w dniu      4 września pojednani z Bogiem. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Augustyna; we wtorek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela;  w piątek – bł. Bronisławę.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.00.
  4. W sobotę zapraszam na kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II o godz. 19.00. Zachęcam do pisania próśb i podziękowań.
  5. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę też zbiórka ofiar do puszki przed kościołem dla poszkodowanych w wichurach, jakie przeszły przez nasz kraj w sierpniu.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od wtorku do piątku o 18.30 i w sobotę o 19.00;            w Roztokach Dolnych – w piątek  o 17.30; w Cisowcu –   w sobotę  o 18.00.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sebastian Pałka z Cisowca z Moniką Kołun             z Oleszyc – zapowiedź II.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Magdalena Stach, Anna Herbetko i Czesława Mamrot; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak.
  9. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

w poniedziałek: 35 – Ireny i Józefa Pawłowskich

we wtorek: 33 – Czesławy i Jana Kusiak

w środę: 37 – Marii i Jana Mycio

8 – Teresy i Józefa Zabawskich

w piątek: 5 – Beaty i Andrzeja Wajda

w sobotę: 22 – Kazimiery i Ryszarda Kochan

w niedzielę: 29 – Krystyny i Edwarda Kuzio

oraz rocznice śmierci:

w poniedziałek: 18 – śp. Antoniego Marczyka

w środę: 8 – śp. Ryszarda Presz

6 – śp. Józefa Herbetko

w piątek: 11 – śp. Jana Mamrota

– wtorek o 18.30: + Piotr Lorenc

– środa o 18.30: + Józef Herbetko w 6 rocznicę śmierci

– czwartek o 18.30: Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Olgi Herbetko

– piątek o 18.30: Dziękczynna za zebrane plony z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pracy     rolników

– sobota o 19.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Kazimierz Gawłowski, + Zdzisław Stach

o 11.30: + Zofia, + Michał Osękowscy

– piątek o 17.30: O zdrowie dla Antoniego

– niedziela o 10.00: + Anna Chomycz w 20 rocznicę śmierci

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych oraz miłej niedzieli.