1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby nasze parafie, ożywiane duchem misyjnym, były miejscem, gdzie przekazuje się wiarę i daje świadectwo miłości oraz: Za nauczycieli i wychowawców, aby nie tylko przekazywali wiedzę, ale byli również świadkami prawdy i wzorami do naśladowania.
  2. Dziś wspieramy naszymi ofiarami do puszek poszkodowanych w wichurach.
  3. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2017/2018. Msza Święta o godz. 8.30.
  4. W piątek Święto Narodzenia NMP. W tym dniu w każdej parafii będzie Akt Oddania Parafii Niepokalanemu Sercu NMP i adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym też dniu odpust w Bezmiechowej i w Średniej Wsi o godz. 11.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.30, od wtorku do piątku o 18.00, w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę  o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Maria Barańska, Teresa Zabawska i Małgorzata Gawłowska, a o wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Henryk Kawałek, Łukasz Kawałek, Tomasz Kawałek, Leszek Zaremba, Władysław Próżniak, Stanisław Barański, Marek Mazurkiewicz, Piotr Wilczyński, Zdzisław Pelc, Zenon Skowroński, Tomasz Prystasz, Leszek Przybyłowski, Grzegorz Urban, Sylwester Chorzępa; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak.
  7. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

w czwartek: 59 – Marii i Władysława Owsianik

w piątek: 38 – Ewy i Ryszarda Mołczan

w niedzielę: 1 – Moniki i Grzegorza Bieleń

oraz rocznice śmierci:

w środę: 20 – śp. Józefa Gawłowskiego

w piątek: 1 – śp. Dariusza Przysieckiego

w niedzielę: 10 – śp. Katarzyny Podgórskiej

1 – śp. Władysławy Galant

– poniedziałek o 8.30: W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników Niepublicznej Szkoły

Podstawowej w Mchawie

– wtorek o 18.00: