1. We wtorek rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2020/2021. Msza Święta o 8.30, na którą zapraszam nie tylko uczniów i nauczycieli ale także rodziców.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą duszpasterską będę odwiedzał od 9.30.
  3. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II do kościoła parafialnego na godzinę 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 18.00, we wtorek o 8.30, w środę, czwartek, piątek i sobotę o 18.00 oraz w sobotę o 15.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa. W kaplicy Boga Ojca w poniedziałek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Bartłomiej Stemberski z Mchawy i Magdalena Rachwalska z Grabownicy – zapowiedź II.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Maria Barańska, Teresa Zabawska, Małgorzata Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.
  8. Rocznice śmierci:

– we wtorek: 14 – śp. Jana Mamrot

– w niedzielę: 23 – śp. Józefa Gawłowskiego

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Józef Herbetko

– wtorek o 8.30: W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły

–  środa o 18.00: O zdrowie dla Anny

– czwartek o 18.00: + Józef Koza – intencja od sąsiadów w Wiedniu

– piątek o 18.00: + Aniela Gawłowska

– intencja od Krystyny i Józefa Skowrońskich

– sobota o 15.00: W intencji nowożeńców

o 18.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec

o 11.30: O zdrowie dla Anny

Mchawa – kaplica Boga Ojca:

– poniedziałek o 19.00: + Aniela Gawłowska

– intencja od siostry z mężem

Roztoki Dolne:

– piątek o 17.00: + Kazimiera Sowa

– intencja od syna Grzegorza z żoną

– niedziela o 10.00: + Antoni, + Zofia Marczyk

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.