1. W poniedziałek wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty; w czwartek święto Narodzenia NMP. W tym dniu błogosławieństwo ziarna do siewu, a także odpust w Bezmiechowej i w Średniej Wsi.
  2. W przyszłą niedzielę, 11 września, nie będzie Mszy Świętej o 11.30. Ksiądz Proboszcz z Baligrodu zaprasza na Uroczystość 150-lecia istnienia parafii Baligród. W programie: o 10.30 – koncert orkiestry dętej z Komorowa, o 11.00 – uroczysta suma pod przewodnictwem abpa Adama Szala, o 12.30 – odsłonięcie pamiątkowej tablicy, o 12.45 – zwiedzanie wystawy.
  3. Zbliża się nasz główny odpust parafialny. Panów z OSP proszę jak co roku o przycinkę żywopłotu.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek i w piątek      o 19.00; w Roztokach Dolnych – w środę o 17.00; w Cisowcu –     we wtorek i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Krystyna Wilczyńska, Martyna Bujnowicz, Małgorzata Urban; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Choma.

– poniedziałek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Haliny Jaworskiej

– wtorek o 18.00: + Anna, + Władysław Skowrońscy, + Maria, + Antoni Ryznar, + Dariusz Przysiecki

– środa o 18.00: + Maria, + Piotr Zięba

– czwartek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od rodziny Tarnawskich

– piątek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Teresy i Kazimierza Stach

– niedziela o 8.00: + Józef Kopczyński, + Rozalia, + Józef Wołoszyn

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Henryk Burczak – intencja od Bogumiły i Mariana Mitro

– piątek o 19.00: + Henryk Burczak – intencja od Janiny i Tadeusza Ryznar

– środa o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od brata Tomasza z rodziną

– niedziela o 10.00: + Michał Kaczmar – intencja od Jolanty i Franciszka Łuczejko

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od KGW w Cisowcu

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Iwony i Artura Wojtas

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Maryli i Zygmunta Szybowskich

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.