1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś także przypada wspomnienie liturgiczne św. Matki Teresy z Kalkuty.
  2. W środę święto Narodzenia NMP – poświęcenie ziarna do siewu. W tym dniu odpust w Bezmiechowej i Średniej Wsi – suma odpustowa o 11.00.
  3. W sobotę o 4.00 udajemy się na pielgrzymkę na Jasną Górę oraz do Krakowa do sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium św. Jana Pawła II. Nie będzie Mszy Świętej w Cisowcu – zapraszam na Mszę Św. w niedzielę do kościoła parafialnego.
  4. W przyszłą niedzielę beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki  Elżbiety Czackiej    w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o 12.00. Transmisja w TVP1   o 12.00.
  5. W poniedziałek, 13 września rozpocznie się Wizytacja Kanoniczna w Dekanacie Leskim, której dokona Ksiądz Arcybiskup Adam Szal. W naszej parafii odbędzie się ona we wtorek, 14 września, w dniu Odpustu Parafialnego. Szczegóły wizytacji będą podane w przyszłą niedzielę.
  6. Kandydaci do bierzmowania będą mieli okazję do spowiedzi  w piątek o 17.30 i po Mszy Świętej będzie próba przed bierzmowaniem. Zaś w niedzielę, 12 września, na Mszy Świętej    o 11.30 odnowią przyrzeczenia abstynenckie i otrzymają krzyże do bierzmowania.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku           do piątku o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – we wtorek, środę           i czwartek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Owsianik, Iwona Owsianik, Justyna Pelc.; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc        i Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmar.

– poniedziałek o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od Genowefy i Mieczysława Ochman

– wtorek o 18.00: + Paulina Presz – intencja od córki Grażyny

– środa o 18.00: + Maria, + Stanisław Małochleb – intencja od Krystyny i Edwarda Kuzio

– czwartek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Agnieszki i Marcina Szeliga

– piątek o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od Czesławy i Józefa Mamrot

– niedziela o 8.00:  + Bronisława Obrzut  – intencja od Justyny i Tomasza Kawałek

o 11.30: + Piotr Skowroński – intencja od rodziny Szatkowskich

Kaplica Boga Ojca:

– wtorek o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Beaty i Jana Siekaniec

– środa o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Bronisławy i Stanisława Siekaniec

– czwartek o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Zofii i Tadeusza Siekaniec

W Żurawicy będą odprawione Msze Św. za moich rodziców: od mieszkańców Mchawy – w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek oraz od mieszkańców Cisowca – w piątek i sobotę.

– poniedziałek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od rodziny Markowskich z Sanoka

–  niedziela o 10.00: + Władysława Galant w 5 rocznicę śmierci

10.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.