1. Dziś błogosławieństwo ziarna do siewu na każdej Mszy Świętej z racji Święta Narodzenia NMP.
  2. W poniedziałek wspomnienie bł. Anieli Salawa, w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma.
  3. W sobotę Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego – główny odpust parafialny. Msze Święte o 8.00 i suma odpustowa o 11.00. Sumę odprawi i kazanie wygłosi Adam Chochołek – proboszcz parafii Jankowce – Glinne. W tym też dniu jest ogólnopolska akcja: „Cała Polska z Różańcem pod Krzyżem”  w intencji wynagradzającej za grzechy zobojętnienia w wierze oraz budowania wzajemnej jedności i solidarności parafialnej i sąsiedzkiej. Dlatego bardzo proszę, aby Róże Żeńskie i Męskie z Mchawy poprowadziły modlitwę różańcową przed sumą o 10.30. Rozpoczęcie modlitwy różańcowej i I tajemnicę niech poprowadzi róża MBNP, II tajemnicę róża MB Bolesnej, III tajemnicę róża MB Częstochowskiej, IV tajemnicę róża św. Faustyny,        V tajemnicę róże św. Michała Archanioła i św. Floriana. Proszę o rozważanie tajemnic radosnych.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie w kościele – w  poniedziałek o 18.00 i od środy do piątku o 18.00, w sobotę o 8.00    i 11.00. W kaplicy Boga Ojca Msza Święta będzie we wtorek      o 18.00; w Roztokach Dolnych – od poniedziałku do piątku o 17.00. Mieszkańców Cisowca zapraszam w sobotę na Mszę Świętą odpustową do Mchawy i w niedzielę też do Mchawy.
  5. Rocznice śmierci:

we wtorek: 12 – śp. Katarzyny Podgórskiej

3 – śp. Władysławy Galant

w środę: 19 – śp. Stanisława Kaczmara

w piątek: 25 – śp. Jana Rędziniaka

w niedzielę: 31 – śp. Ewy Wołoszyn

1. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – Panie: Agata Prystasz, Renata Przybyłowska, Agnieszka Szeliga. W Roztokach Dolnych – Panie: Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyka.

– poniedziałek o 18.00: + Artur Mycio – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– wtorek o 18.00 w kaplicy Boga Ojca: + Katarzyna Podgórska w 12 rocznicę śmierci

– środa o 18.00: + Józef Kopczyński, + Leopold Sala

– czwartek o 18.00: + Franciszka, + Tomasz Mycio

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od mamy Agnieszki

– sobota o 8.00: Za parafian

o 11.00: 1. Za parafian

2. + Artur Mycio – intencja od pracowników firmy TANDREW

3. + Zofia, + Antoni Marczyk – gregorianka

– niedziela o 8.00: + Adolf Woźny, + Józef Herbetko

o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ludmiły, Karoliny i Macieja

– poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek o 17.00: + Zofia, + Antoni Marczyk – gregorianka

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Antoni Marczyk – gregorianka

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.