1. Dziś po każdej Mszy Świętej poświęcenie ziarna do siewu z racji wczorajszego święta Narodzenia NMP.
  2. W środę wspomnienie Najświętszego Imienia Mary, w czwartek wspomnienie św. Jana Chryzostoma.
  3. W piątek Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to dzień Odpustu dla całej parafii.      W tym dniu nie wykonujemy niepotrzebnych prac. Suma odpustowa o godz. 11.00, którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Adam Chrząszcz – proboszcz z Wołkowyi. W tym też dniu druga Msza Święta o 18.00.
  4. W sobotę wspomnienie MB Bolesnej
  5. Za tydzień w niedzielę, 16 września – to dzień środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów katolickich. Zbiórka ofiar do puszek na Diecezjalne Radio FARA.
  6. W tym miesiącu kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  7. Zapraszam całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV   i AGD np. pralki, telewizory i komputery). Zbiórka będzie miała miejsce w Mchawie koło Remizy do 13 września 2018 roku do godziny 10.00. Przychody z akcji, którą popiera Ks. Abp Adam Szal, wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć budowę szkoły w Sawannie w Kenii.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 18.00, w piątek o 11.00 i 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i czwartek o 17.00; w Cisowcu –  w sobotę, 22 września o 18.00. Mieszkańców Cisowca za tydzień w niedzielę zapraszam do kościoła parafialnego.
  9. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 11 – śp. Katarzyny Podgórskiej

2 – śp. Władysławy Galant

we wtorek: 18 – śp. Stanisława Kaczmara

w czwartek: 24 – śp. Jana Rędziniaka

w sobotę: 30 – śp. Ewy Wołoszyn

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Barbara Koza, Elżbieta Chomycz   i Henryka Karnas; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant i Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmara.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna Podgórska w 11 rocznicę śmierci

– wtorek o 18.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– środa o 18.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– czwartek o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od mamy Agnieszki

– piątek o 11.00: 1. Za parafian

1. + Jan Rędziniak w 24 rocznicę śmierci
  2. + Adolf Woźny, + Józef Herbetko

o 18.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– niedziela o 8.00: Za zmarłych z rodziny Barańskich – intencja od córki Anny i zięcia Grzegorza

z dziećmi i wnukami

o 11.30: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– czwartek o 17.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– niedziela o 10.00: + Władysława Galant w 2 rocznicę śmierci

+ Anna, + Mikołaj Pasławscy

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli, dobrego rosołu i smacznego obiadu i Bożego błogosławieństwa w tygodniu.