1.  Dziś adoracja Najświętszego sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby każdy wnosił wkład we wspólne dobro i w budowę społeczeństwa, które stawia w centrum osobę ludzką oraz: Za dzieci i młodzież, ich rodziców, opiekunów, wychowawców, nauczycieli i katechetów o błogosławieństwo Boże w nauce, w wychowaniu oraz o łaskę pogłębienia życia wiary.
  2. Dziś papież Franciszek ogłasza Matkę Teresę – świętą. Dziękujemy Bogu za dar tej prostej zakonnicy, której wspomnienie liturgiczne jutro będziemy obchodzili.
  3.  W czwartek Święto Narodzenia NMP. W tym dniu poświęcenie ziarna do siewu, a także odpust w Bezmiechowej o 11.00 i w Średniej Wsi o 12.00.
  4.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 i w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Bronisław Zięba, Antoni Zięba i Lucjan Mazurkiewicz; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa i Elżbieta Lubińska.
  6. W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 58 rocznica ślubu Marii i Władysława Owsianik
    o 11.30: + Eugeniusz, + Dariusz, + Julian Gawłowscy
    Roztoki D. o 10.00: + Stanisław, + Anna, + Andrzej Żmuda –
    intencja od Danuty i Józefa
  8. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej życzliwości i modlitwie. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.