1. Podziękowania związane z odpustem.
  2. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.
  3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek – męczenników Korneliusza i Cypriana; we wtorek – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego; w środę – św. Stanisława Kostkę, patrona Polski i młodzieży; w czwartek – św. Januarego; w piątek – męczenników koreańskich; w sobotę – św. Mateusza, Apostoła.
  4. W sobotę pielgrzymka na Jasną Górę. Zbiórka koło remizy i wyjazd o 4.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie w kościele – w  poniedziałek, środę i czwartek o 18.00. W kaplicy Boga Ojca Msza Święta będzie we wtorek o 18.00; w Roztokach Dolnych – od poniedziałku do piątku o 17.00. W Cisowcu w sobotę o 17.00.
  6. Rocznice śmierci:

we wtorek: 28 – śp. Zofii Janków

w środę: 24 – śp. Marii Pietrów

3 – śp. Marii Raczkowskiej

3 – śp. Anny Siekaniec

w czwartek: 28 – śp. Zofii Mazurkiewicz

w piątek: 25 – śp. Anny Syma

2 – śp. Anny Kwiatanowskiej

w niedzielę: 21 – śp. Tomasza Pelca

1. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – Panie: Anna Szeliga, Lucyna Podgórska, Marzena Smyk. W Roztokach Dolnych – Panie: Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Pawła Sowę.

– poniedziałek o 18.00: + Władysław Osękowski w 20 rocznicę śmierci

– wtorek o 18.00 w kaplicy Boga Ojca: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 18.00: + Rozalia, + Józef Wołoszyn

– czwartek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od koleżanek: Eufrozyny Zięba,

Aleksandry Minko, Wiesławy Grzegorzyk

– niedziela o 8.00: + Katarzyna, + Władysław Podgórscy

o 11.30: + Artur Mycio – intencja od Bernadety i Roberta Osękowskich

– poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek o 17.00:

+ Zofia, + Antoni Marczyk – gregorianka

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– sobota o 17.00: + Zofia, + Antoni Marczyk – gregorianka

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.