1. Dziś w niedzielę środków społecznego przekazu wspieramy materialnie ofiarą do puszek Diecezjalne Radio FARA.
  2. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży, w piątek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00 i w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  4. W sobotę, 29 września przypada odpust ku czci św. Michała Archanioła w Roztokach Dolnych.
  5. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 27 – śp. Zofii Janków

we wtorek: 23 – śp. Marii Pietrów

2 – śp. Marii Raczkowskiej

2 – śp. Anny Siekaniec

w środę: 27 – śp. Zofii Mazurkiewicz

w czwartek: 24 – śp. Anny Syma

1 – śp. Anny Kwiatanowskiej

w sobotę: 20 – śp. Tomasza Pelca

w niedzielę: 17 – śp. Katarzyny Zaremba

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Bożena Pelc, Michalina Korab i Joanna Podgórska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– wtorek o 18.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– środa o 18.00: + Zofia Mazurkiewicz w 27 rocznicę śmierci

– czwartek o 18.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od syna Bronisława z żoną

– piątek o 18.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od wnuków: Mirosława, Agaty

i Tomasza z rodzinami

– niedziela o 8.00: + Władysław Owsianik

o 11.30: O Boże błogosławieństwo da Renaty i Witolda Mazurkiewicz z okazji 25 rocznicy

ślubu

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – gregorianka

– sobota o 14.00: O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Natalii i Rafała

– niedziela o 10.00: + Antoni Raczkowski

– sobota o 18.00: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pana Tadeusza

Potocznego – intencja od mieszkańców Cisowca

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na ten czas przyjmijmy Boże błogosławieństwo.