1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów katolickich oraz materialnie wspieramy radio diecezjalne.
  2. Jutro święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży. Zapraszam dzieci i młodzież na Mszę Świętą o 18.00.
  3. W czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  4. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę  o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  proszę: w Mchawie – Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska i Irena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Żmuda i Dorota Dereń.
  7. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

w niedzielę: 23 – Bogumiły i Grzegorza Kozubek

oraz rocznice śmierci:

w poniedziałek: 22 – śp. Marii Pietrów

1 – śp. Marii Raczkowskiej

1 – śp. Anny Siekaniec

we wtorek: 26 – śp. Zofii Mazurkiewicz

w środę: 23 – śp. Anny Syma

w piątek: 19 – śp. Tomasza Pelca

w sobotę: 16 – śp. Katarzyny Zaremba

w niedzielę: 10 – śp. Haliny Antolak

– poniedziałek o 18.00: + Władysław Siekaniec – intencja od syna Bronisława, Synowej z rodziną

– środa o 18.00: + Władysław Siekaniec – intencja od wnuków i prawnuków z Olchowej

– czwartek o 18.00: + Władysław Siekaniec – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– piątek o 18.00: + Władysław Siekaniec – intencja od KGW w Olchowej

– niedziela o 8.00: + Anna Osękowska

o 11.30: + Halina Antolak w 10 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 17.00: O Zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny,

Michała,   Bronisława Pecinka oraz dla Stanisławy i Jana Gdula

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych oraz miłej niedzieli.